BİZE SORUN
  • info@diyarteknik.com
  • +90 545 137 21 34
  • +90 545 137 21 34

Alipınar Mahallesi Vestel Servis

Alipınar Mahallesi Vestel Servis

Alipınar Mahallesi Vestel Servis

Vestel marka beyaz eşya, hazır ev aletleri, klima ve televizyonunuza teknik servis hizmeti vermekteyiz. Donanımlı mühendislik departmanımız veya mobil servisimiz ile ürünlerinizin yerinde bakım ve onarımını sağlamaktayız.  Beyaz eşyanızı Alipınar Mahallesi Vestel Servis olarak tamir ediyoruz gerekli donanım ve altyapı ile ürününüze bakım ve onarım desteği vermekten mutluluk duyuyoruz. 

Orijinal parçalar: İhtiyaçlarınızı karşılamak için servis envanterimizde yedek parça ve aksesuarlar bulunmaktadır. Beyaz eşya, split klima, salon tipi klima TVlerinize ait ürüne özel servis hizmeti veriyoruz. 

Alipınar Mahallesi Vestel Bakım onarım montaj hizmeti: Ürünleriniz için özel teknik servis ve işçilik garanti  desteği veriyoruz. 
Nasıl çalışırız: Yerinde servisimiz veya montaj servisimiz ile ürünleriniz için bakım onarım ve montaj desteği sağlıyoruz. 

Uzman teknik kadro: Tam donanımlı teknik departmanımızda profesyonel mühendislik ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Başta Vestel markası olmak üzere birçok marka için özel servis hizmetleri sunmaktayız. 

Ayrıca Alipınar Mahallesi Vestel klima temizliği, klima tamiri, klima bakımı, klima montajı, klima sökümü, klima bakır boru montajı yapmaktayız. Kombi arıza giderme, onarım ve akım hizmetleri de vermekteyiz. Buzdolapları çamaşır makineleri, bulaşık makineleri tamir servisi hizmeti veriyoruz. 
 
Alipınar Mahallesi Vestel Servis olarak vestel markalı ürünlere değil garantisi biten diğer markalara da hizmet vermekteyiz. Her marka klima kombi ve beyaz eşya  servis hizmeti vermekteyiz. 

Çamaşır makinası onarım: Vestel çamaşır makinenizle ilgili sorun ve sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz

Buzdolabı onarım: Vestel buzdolaplarında sorun yaşadığınızda bizi arayabilirsiniz.
 
Çamaşır makinesi onarım: Vestel bulaşık makineniz ile ilgili sorun ve sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.  

Klima onarımı : Vestel Marka klimanızda herhangi bir sorun ve arıza durumunda, bakım onarım ihtiyaçlarınızda, gaz dolumu için bizi arayabilirsiniz. 


Diyar Teknik Diyarbakır Beyaz Eşya Tamir Servisi 33 yılı aşkın beyaz eşya teknik servis tecrübesiyle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri bakım onarım hizmetlerini itinayla gerçekleştirmektedir. Ustalık belgelerine sahip ve deneyimli profesyonel ekibi ile tüm markalara tek noktadan hizmet beyaz eşyalarınızı uygun fiyatlarla tamir ettirebilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle dilediğinizle keyifli vakitlerinizi beyaz eşya tamircisi arayarak harcamayın.

> > > >
Bizi Arayın